• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ceyhanlı internet sitesi

Üyelik Girişi
ETKİNLİK TAKVİMİ
Akkuş Basın Birliği
Reklam Sayfası

  

Çamoğlu Kardeşler 

Albayrak okul altı Niksar/Tokat

_________ 

  

Mustafa Gümüş Ve Oğlu Onur Gümüş

Cumhuriyet Mah. Erek Cad. No:28/B, 60500 Erbaa, Tokat

_________  

İŞYERİNİZİN FOTOĞRAFINI İSMİNİ VE ADRESİNİ salimbolatli_hoca@hotmail.com MEİL ADRESİME GÖNDERİN SİTEMİZE EKLEYELİM ÜCRETSİZ YAYINLAYALIM

Başkan Demirci, Akkuş'ta Tekne Turuna Çıktı

Başkan Demirci, Akkuş'ta Tekne Turuna Çıktı

Başkan Demirci, Akkuş'ta Tekne Turuna Çıktı

 
Akkuş Belediye Başkanımız İsa Demirci, göreve geldiği günden itibaren ilçede çözülemeyenleri sorun olmaktan çıkarmaya devam ediyor.
 
Akkuşun batı yakasında İlçe merkezine yaklaşık 1 saat uzaklıkta yer alan Çökek mahallesinde tamamlanan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkanımız Demirci, bölge halkı tarafından coşkuyla karşılandı.
 
Başkan Demirci, Hasan Uğurlu Barajı üzerinde yer alan yarım adanın araç trafiğine kavuşmasının sevincini yaşayan vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra, baraj üzerinde tekne turu yaparak Akkuşun muhteşem doğasıyla turizm cenneti olduğuna değindi.
 
Akkuş Belediye Başkanımız İsa Demirci: "Çökek Akkuşumuzun en batısında bir mahallemiz ve hatta Ordu merkeze en uzak noktamız burası. Bu mahallemizde vatandaşlarımızın taleplerinin dinlediğimizde, bölgede bir yarım ada olduğunu ve orada yaşayan insanların olduğunu, adanın gelecekte turizme kazandırılabilecek özelliklerinin olduğunu ama en önemlisi insanlar burada bir yaşamın olduğunu bizlere ilettiler.Bizlerde geldik etüdünü yaptık, gerekli kurumlardan izinlerinin alarak burada yaşayan insanlarımızın yol sorununu çözdük.
 
"Vatandaşlarımızın Güler Yüzü ve Mutluluklarını Görmek Azmimizi Artırıyor"
 
Tabi uzun bir çalışma oldu, tamamen sert kayalıklardan oluşan bir güzergahtı ama insanlarımızın daha iyisine, daha fazlasına, daha güzeline layık olduklarını bildiğimizi için bu çalışmayı neticelendirdik. Geçtiğimiz günlerde bu bölgeyi trafiğe açmıştık, ancak bizde bir yerinde görelim, eksiklerimiz var mı nedir ne değildir diyerek incelemeye geldik. Gerçekten ben bir önceki dönem muhtarımız Sadık Çon beye ve şimdiki muhtarımız Ali Peker beye çok teşekkür ediyorum, her ikisinin de bu yolda büyük emekleri var. Çökek halkına ayrı bir teşekkür ediyorum, çünkü bizi gerçekten farklı karşıladılar, organize olmuşlardı, bizi coşkuyla karşıladılar. Onların güler yüzü ve mutluluğunu görmek bizlerin mutluluğuna daha çok şey katıyor, daha çok şevk veriyor.
 
"Akkuşta Tekne Turu Olabilir"
 
Burada tekne turu yapmak bölge için, bölge halkı için yada buraya gelen insanlar için değişik bir sosyal etkinlik olabilir. Burada su sporlarıyla ilgili farklı aktiviteler yapabiliriz, elbette bir baraj olması bir sıkıntı gibi görüle bilir ama burada tekne turları, değişik su sporları gibi faaliyetlerin önünü açma adına yarım adamızın yolunu bitirdik. Bundan sonraki süreçte inşallah bu bölgeye daha neler katabiliriz, yada bu bölgeye gelen insanlara tekne turu gibi farklı etkinlikleri nasıl kazandırabilirizin üzerinde kafa yoracağız. Yolu kullanacak tüm bölge halkına hayırlı, uğurlu olsun diyorum. Çökek halkına gerçekten canı gönülden teşekkür ediyorum. Yaptığımız her çalışmada gerçekten bizlere destek oldular, onlar her şeyin iyisine, güzeline, daha çoğuna layıklar. Tekne turunu da tabi biz yaptık inşallah devamı gelir" dedi.
 
Çökek mahallesine sınırı olan, Hasan Uğurlu Baraj gölündeki Devecik yarımadasında, yol sorununu çözdüklerini ifade eden Belediye Başkanımız Demirci, son olarak bölgede tekne turları ve farklı su sporlarına yönelik projeleri de hayata geçirmek için araştırma başlatacaklarına değindi.
53 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret351048
Valimiz

Seddar YAVUZ
 

Akkuş Kaymakamımız

 Aydın YANIK

Ordu Belediye Başkanımız


Dr.Mehmet Hilmi GÜLER

Belediye Başkanımız

İsa DEMİRCİ

Site Admin

 

    Salim BOLATLI

Muhtarımız

 

Şükrü ALTUNOĞLU

Şimdiki Dernek Başkanımız

 

Atakan ÇELENOĞLU

Önceki Dernek Başkanlarımız

      Selehattin BOLATLI
Turan ALTUNOĞLUNizamettin ALTUNOĞLU

DERNEK GÜREŞ AĞAMIZ


Cemil BOLATLI
Köyümüz Dernek Ağası
Saat
Hava Durumu
Dernek Hesap No

ÜYE AİDATLARI

VE

BAĞIŞ İÇİN

AKBANK HESAP NUMARASI 

 HESAP ADI

CEYHANLIKÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

HESAP NO 

0084460

ŞUBE KODU :

0404 

IBAN:

TR78 0004 6004 0488 8000 0844 60

İRTİBAT TEL 

0535 281 24 53

0535 577 27 78

Namaz Vakitleri
Gazete Oku